Шаблі – Ейнштейни 49:53 (13:11, 10:13, 8:13, 18:16)

9 листопада 2020. Перед грою підійшов капітан Кротів Максим Григор’єв та пожартував щось типу «ви граєте проти колишньої команди». Насправді, з нашого боку подібного настрою не було, бо за Ейнштейнів виступає граючий тренер нашої команди минулого сезону Володя Коваль, та гравці: Віталій Семенов, Іван Дашко, Андрій Черкашин. Якщо додати до цього списку Женю Сокола, який з нами кілька разів тренувався, виходить ціла 5-ка. Але Івана Дашка не було, і його настрій в коментах до трансляції був схожий на багатьох: «Не знаю за кого вболівати. Ейштейни вперед, з Шаблею в серці».

Ейнштейни були налаштовані взяти реванш за поразку в товарняку кілька тижнів тому. Але склади обох команд зазнали радикальних змін. В нас не грали 4 гравці старту – Денис Бичков, Олександр Моісєєв, Вадим Шпень, Антон Сехін. У Ейнштейнів не грав Юрій Ємєльянов, але додалися два інші гравці Люксофту – Валерій Боровський та Максим Ширко. Останній в двох іграх перед нашою набрав 44 та 45 очок – відповідно. Тому Всі наші акценти в захисті були зроблені на одного гравця. Це спрацювало. Максим зробив кілька пробіжок. Доволі часто опинявся проти трьох гравців. Зі своїх 19 очок тільки 4 він набрав у своєму фірмовому стилі. Всі решта – у напруженій боротьбі, з супротивом.

Наш зонний захист дається взнаки, і ми прогресуємо в цьому компоненті від гри до гри. А от з нападом в нас проблеми. За відсутності лідерів справжнім жахом для суперників став Єгор Коваленко. Він провів 40 хвилин на майданчику. Був єдиним розігруючим. Набрав 21 очко та став MVP за думкою команди. Хоча за ефективністю (7) його показник такий само як у Павла Жовнірчука та Юрія Верховода. А безумовним лідером став Андрій Павліченко (РЕ 14) при 8-ми набраних очках. Ну і є моменти, які не завжди чітко показує статистика – гра в захисті. Але це не про цю гру – Михайло Козицький та Костянтин Топтун – єдині, хто не мав від’ємний показник плюс-мінус. І вони стали тими, хто краще всіх стримував лідерів Ейнштейнів.

Тактика в захисті, як і в грі з К-Team, спрацювала. Не вистачило трошки в нападі. Не так часто проходили комбінації, як в товарняку. Знов низький % влучань (29,2). Всі, кому треба працювати над кидком, про це знають.

А що суперники? Крім Ширка (рейтинг ефективності 35) непогано зіграв Валерій Боровський (РЕ 11) та відносно вдало Володимир Коваль (РЕ 8 при кидках 0 з 7).

Билися як леви. До останього. Єгор своїми трюльниками рівняв гру. Але Боровський та Ширко свої очки в кінці забили. А наші 2 дальні не зайшли.

Ми ще зіграємо з Ейнштейнами не раз. Обіцяємо виграти 3 з 4 мінімум!