Матчі 11 червня

В півфіналах Сходу та Заходу залишилось одне питання: – цієї ночі в інших парах теж буде закінчено? Мені можна зауважити, що Атланта виграла матч в Філадельфії. Ще є шанси. Але тільки травма Ембііда може завадити Філі пройти Атланту. Тільки якщо в Хоукс у всіх все залетить – вони можуть виграти лише одну гру.

Те саме – про пару Денвер – Фінікс. Як ви вже зрозуміли гості сьогодні привезли господарям по +15. І нехай Йокіч не бере провину на себе. З 32+20+10 провину на себе не беруть. Не забивали свої м’ячі всі крім Кампаццо.  Гордон взагалі провалив матч. Навіть проспав все.

По травмам: Денні Грін не закінчив гру в Атланті. Док Ріверс вважає, що захисник пропустить наступний матч. Це не сьома гра. Його варто поберегти. А от хто точно не зіграє в плей-офф – Серж Ібака. Йому зробили операцію на спині. Дуже серйозна втрата для Кліпперс. Зубац зіграв 14 хвилин вчора. Казінс – 10. Ставка Тайрона Лью на низьких та швидких без явного центра була правильною. Дуже сподіваюся, що і Кліпперс дадуть бій, і Мілуокі.

Але як би ми всі не вболівали за інтригу в кожній серії, цей плей-офф – остання або максимум передостання можливість Кріса Пола потрапити в фінал. Людина своєю грою останні 3 роки доводить що він ще топ. Фанати НБА (великої сім”ї, а не якогось клубу чи гравця), впевнений, в своїй більшості бажають Крісу Полу зіграти в цьому плей-офф якомога краще. Так думаю і я. Хоча вболіваю за Денвер.