НБА. 10 червня

Перед другою грою з Кліпперс Руді Гобер втретє за 4 роки отримав звання кращого гравця захисного плану. В кінці першої гри він заблокував дуже важливий кидок Морріса. В другій – теж був дуже корисним. Як і ще 7 гравців Юти. На відміну від іншої гри дня, кожна команда залежала від дій 7 або 8 гравців. І саме гравці лави запасних зробили результат. Чого варті 24 очки кращого запасного гравця року Джордана Кларксона. Він з Інглзом не дарма номінувались на цю нагороду. Австралієць замінив в старті травмованого Конлі і зіграв дуже якісно.
Але ще раз наголошу, що якісно зіграли 7 та 8 гравців кожної команди. Саме це дозволило Кліпперс 5 разів повернутися в гру. Як тільки міцно закривали Пола Джорджа та Кавая – включалися інші. Знов блискуче кидав Реджі Джексон і саме він вивів свою команду вперед 101:98. Юта швиденько зробула спурт 6:1 і відігратися каліфорнійці вже не мали часу.

В грі Мілуокі – Бруклін на своєму рівні зіграло кілька гравців. Промахувалися всі. В клатч команди увійшли за рахунку 76:76. Мілуокі вигриз перемогу 86:83 (Дюрант не забив базер на ОТ), але видно що потенціал у Брукліна на порядок вище.