Матчі 5-6 червня. Сенсація та розчарування

Звісно, що перші матчі серій на Сході це ніщо порівняно з єдиним 7-м матчем серії Кліпперс – Даллас. А писати нема про що. Візьміть 6-й матч і під копіпаст вставте текст. Хіба що Люк Кеннард нарешті забив (11) та Маркус Морріс розкидався (23), а у Далласа відзначився Фінні Сміт ( 18+10 підбирань). Лука набрав 46 очок+14 передач+7 підбирань. А скільки його партнери не реалізували… Не знаю куди можна обміняти Крістапса Порзінгіса, бо він зі своїми 35 мільйонами нікому не потрібен. Хіба що на травматичних Оладіапо чи Джона Уолла, і зіграти в лоторею. Але ставка на латвійця була провальною.

Однозначно  в фіналі Заходу вболіватиму за переможця пари Фінікс – Денвер. Але Лука на півфінал Заходу і реванш від Кліпперс заслужив.

В матчі Бруклін – Мілуокі на перших хвилинах потягнув задню поверхню стегна Харден. Але Нетс і без нього переграли Бакс 125:86. Результат дещо шокував. Як і те, скільки хвилин Буденхольцер дав зіграти своїм олстарам – по 35 хвилин. Тоді як Ірвінг та Дюрант зіграли понад 40 хвилин.

Ну, і, сенсація в Філадельфії. 76-ті програли Атланті 124:128. Атланта дуже довго вела +20 і просто провалила останні 6 хвилин останньої чверті. Не забий на останній хвилині Богданович та Коллінз – могли б подарувати перемогу Ембііду та Ко. Дуже радий за Нейта МакМіллана. Навіть якщо Філа зробить з Атлантою те саме, що і Юта з Мемфісом після першої поразки, Нейт дуже високо піднявся в рейтингу тренерів. Бажаю йому усіляких успіхів.