Нас чекає лише 1 сьомий матч в серії. Диво Леонарда. Стотса звільнено

Чекав на кілька 7-матчевих протистоянь в 1 раунді. З перших ігор здавалося що це буде Денвер – Портленд. Їх попереднє протистояння було 7-матчевим. Знаменитий 4-овертаймовий матч з домашньою перемогою Портленду 140:137. І потім епічний 7-й матч, коли Денвер вдома вигравав очко перед останньою чвертю і таки програв -4. Перед цим Дейм Лілард вибив Оклахому Пола Джорджа і Уестбрука знаменитим базером. Все це теплі моменти для спогадів фанів Блейзерс. Але після вильоту Денверу в 6-му матчі історія цієї команди закінчена. Команди Террі Стотса, який пропрацював 8 років і був звільнений. В першу чергу – за погану гру в захисті.

Не знаю чи ризикне менеджмент розбити пару Лілард – МакКаллум. Але останній вже не той гравець по силі та здоровлю, яким був, припустимо, 2 роки тому.

А Денвер? Денвер навіть без Джамала Мюррея грою заслуговує на фінал Заходу як мінімум. Йокічу в кожній грі хтось допомагає. А іноді бере ініціативу в свої руки в першій половині, як у 6-му матчі серії це зробив спочатку Майкл Портер (26 очок), а потім – Монте Морріс (22 очки). Знов у вирішальні хвилини дальній кидок забив Остін Ріверс, його підтримав Аарон Гордон, який до всього взяв кілька вирішальних підбирань.

Дуже сподіваюся на повернення під час серії з Фініксом Уілла Бартона та Пі Джея Дозера. Тоді Наггетс гратимуть вдесятьох, а не в 7,5 виконавців.

А от хто поки не заслуговує фіналу Заходу – переможець пари Кліпперс – Даллас. Кавай прокинувся в 6-му матчі, і, по суті, “затащив” цю гру. Він встановив рекорд франшизи, закинувши 45 очок.

Вперше в історії команди виграли всі 6 виїзних матчів.  Кліпперс грали вп’ятьох. Лава запасних набрала аж 4 очки (2 Зубац+2 Кеннард)! Єдиний хто зіграв на своєму рівні – Реджі Джексон.

Майже та сама ситуація в Далласі. Порзінгіс набрав лише 7 очок! Дончичу допомагали тільки Тім Хардуей молодший (23 очки) та… Бобан Марьянович (12!!!). Серб вдруге виходить в старті і це дуже прикольний хід від Карлайла. Максі Клебер набрав НУЛЬ очок. Колі-Штайн – 2.

Переможець цієї пари (гра сьогодні о 23:30) поки виглядає легкою жертвою для Юти, яка дотиснула Мемфіс.

Ентоні Девіс має таке саме значення для Лейкерс, що і ЛеБрон. Я не сумнівався, що Девіс вийде на гру. Але через травму паха він зіграв лише 5 хвилин. Ще й Девін Букер був у вогні. Чекаємо на старт серії з Денвером 8 червня.

Атланта переконливо довела Нью-Йорку, що Хоукс в матчах плей-офф сильніші. А Трей Янг гідно відповів за плювки в його бік – 36 очок, з яких пару “поховальних” трюльників у важливі моменти.

Філадельфія і без Ембііда перемогла в домашньому матчі Вашингтон. Чекаємо на їхнє протистояння з Атлантою.