Шаблі – Обухів 58:48

24 жовтня 2020. Перша перемога під новим брендом. Тепер ми Шаблі. Ми взяли реванш в БК Обухів за поразку, якої ми зазнали ще в самому першому нашому турнірі. А якщо взяти до уваги, що вся наша франшиза (Шабля, Шабля-2) програла 17 ігор поспіль – сьогодні в команді велике свято.

Всім зрозуміло, що в нас є всі шанси боротися за призові місця. І поступовий рух по п’єдесталам 12, 9, 6 цього разу не задовольнить нас «кроком» в 3 сходинки. Цьому є підстави кадрові. На нас тепер грає один чемпіон А-Ліги та один чемпіон АБЛ. Ми стали тренуватися тричі на тиждень. В товарняках дали бій Амторгу та VLBL, зіграли 1-1 з Парі-матч, 9 очок програли РМР, виграли в Ейнштейнів. До початку Корпоративної ліги ми 2 місяці мали чіткий графік (2 гри + 2 тренування). Нарешті з’являється зіграність кожного з кожним. Ті, хто виходять грати по 5 хвилин, не розкисають, а гризуть паркет на тренуваннях щоб заслужити більше хвилин.

Окрема історія – атмосфера. А-Ліга та Корпоративна – 5-й та 6-й турніри, в яких ми зараз беремо участь. Завдяки правильній селекції наш колектив – моноліт з 15 гравців, який готовий до будь-яких випробувань, і готовий до самих високих звершень.

А всього цього могло і не бути, якби в лютому після розділення команди на Шабля-2 та Шабля (яку потім перейменують в РМР) 4 старожили команди не зібрали новий колектив. Ми витерпіли 13 поспіль поразок в А-лізі і перемога над БК Обухів – фундамент для вдалого виступу в перших турнірах 2020-го року.