Сезон НБА 1984/85

Згадки про сезон 1984/1985 хочу розпочати із матчу усіх зірок. Його повітряна величність Майкл Джордан в дуже консервативній тоді НБА потрапив до стартової п’ятірки Сходу. На відміну від ще одного зоряного новачка Хакіма Оладжювона.

Гервін
Гервін

Зате місця через повагу за вислугу років отримали Джуліус Ірвінг, Мозес Мелоун та Джордж Гервін. Останньому ніби влаштували прощальний матч із всезоряним уїк-ендом НБА. Цікаво, що під час матчу в нього сталася сутичка з Майклом

Барклі і Дрехслер

Джорданом, з яким… він через догравав останній сезон в Лізі у складі Чикаго.

Не потрапили на зоряний уїк-енд Клайд Дрехслер і Джеймс Барклі. Як і Ендрю Тоні, який разом з Барклі були сильніше в плей-офф ніж грали Ірвінг та Мелоун.

Нетт і Інгліш
Нетт і Інгліш

Сан-Антоніо Гервіна в першому раунді вилетів від Денвера на чолі із зоряними Алексом Інглішем та Келвіном Неттом. Далі Денвер вибив Юту, очолювану зоряним Едріоном Дентлі (Джон Стоктон тоді ще мало грав), але в фіналі Заходу, як і в 2020-му, були биті Лейкерс 4:1.

На Сході плей-офф подарував нам 2 епічні серії. Спочатку Бостон – Детройт 4:2, а потім – Бостон – Філадельфія 4:1. Цікаво, що в останній парі грало, аж 5 учасників All star

Тоні і МакХейл

Weekend, а ледь не кращими в своїх командах були Кевін Макхейл та Ендрю Тоні, які на все зоряний уїк-енд не поїхали.

Ну, а потім був фінал рівних суперників Бостон – Лейкерс, в якому трошки більше вдачі було у каліфорнійців 4:2. Замість слів як це було, кидаю лінк на канал, де більшість матчів плей-офф 1985 можна подивитись самостійно – https://www.youtube.com/watch?v=VFwKRvq9TF0&list=PLGh9iKMotdeUEvm7xvZVQO86uB0GxhQX5. Дуже рекомендую.

Карім

Кращим гравцем фінальної серії став Карім-Абдул Джабар.